AKCE:

Během celého roku se sbor dobrovolných hasičů podílí na řadě kulturních, sportovních
a společenských akcí. Každoročně pořádá masopustní průvod masek, dětský den, drakiádu, lyžařské závody, organizuje pálení čarodějnic atd. Podílí se na řadě činností pro obec a občany Pokojova.

V sobotu 28. prosince místní hasiči uspořádali již tradiční zimní turnaj ve stolním tenise, do kterého se zapojilo 14 mužů a 4 ženy. Po velmi vyrovnaných bojích zvítězil v kategorii Muži pan V. Švoma a kategorii Ženy vyhrála paní M. Krčálová.

Čtvrteční podvečer 26. prosince byl ve znamení sportu a to konkrétně bowlingu. Sportovního bowlingového setkání se zúčastnilo 27 hráčů a hráček, kteří byli rozděleni do pěti drah.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky